33. den – poslední běh

Tedy alespoň do sobotního závodu…

Nechce se mi vstávat. Je 6:45 a tak rád bych ještě spal. Ale vím, že za 15 minut by mě násilně tahal budí, tak lezu sám, dobrovolně a bez mučení…né že by to bylo příjemné. Dnes vůbec…

I když jsem unavený, zvládám se vykopat na výběh o víc než 20 minut dříve v porovnání s ostatními dny. To budu mít dostatek času na pohodové protažení. Bezva…

Z balkonu sbírám boty a je jasné, že dnes bude vedro. Sluníčko už takhle brzy hřeje, takže odpoledne, když se nezatáhne, bude další skoroletní den.

Meteorolog ze mě fakt nebude

S tím počasím to nebude tak horké. Doslova.

Co jsem vylezl ven, tak mi dal facku studený vzduch.

Že já si nevzal to triko s dlouhým rukávem… Ale když na balkoně bylo tak teplo…

Po pár stech metrech jsem se naštěstí zahřál a nemrzl jsem.

Celou dnešní trasu jsem odběhl poklidným tempem lehce pod 5 min/km. Nebylo kam spěchat. Teď už do závodu není během co zlepšovat. Spíš naopak.

Běhání mi bude chybět. I když…

Před výběhem jsem si říkal, jak se mi zítra a pozítří bude po běhání stýskat. Ale teď, když už jsem z běhání doma, se na ty volnější dny celkem těším.

Cítím se nějak unaveně. Nevím, jestli je to tím, že jsem spal 6,5 hod. nebo něčím jiným. Jedno vím ale jistě. Zalezl bych do postele a spal :))

Při jízdě po eskalátoru skoro usínám. V práci jsem na tom podobně.

Jdu si udělat kafe. Ale jak na potvoru tu žádné není.

Kávu si dělám opravdu výjimečně. Možná 2x za měsíc. Jestli vůbec. A jen když jsem opravdu unavený.

Ještě mě napadlo, že bych si mohl koupit coca colu. Ta mi na únavu dost pomáhá. Jenže to by se mi muselo chtít do obchodu… Pomooooc! 🙂

Pekelná únava

Jsem fakt pekelně unavenej. Musel jsem si dojít pro colu.
Dal jsem si 3 deci, ale jakoby tentokrát nepůsobila.

Prokládám to Magnesií – přece jen bych to neměl s tím kofeinem moc přehánět.

Asi po hodině žádná změna a nalívám si další sklenici coly. Moc nedoufám, že se to zlepší.

Zítra ani pozítří v žádném případě nejdu běhat. Myslím, že i s tím plaváním budu mít problém. Ale třeba se vyspím a budu plný energie. Kdo ví…:)

Přivezli mi další doplňky

Jelikož se při objednávce BCAA vloudila chybička (nebyly vegetariánské, jak bylo původně uvedeno), objednal jsem si místo nich glutamin. Navíc jsem dostal i Viridian – vitamín C.

Cítím se fakt naprosto unaveně a mám i trochu pocit, jako by na mě něco lezlo. Slabá chřipka nebo já nevím…Ale jsem si skoro jistý, že je to prostě velká únava.

Jen se modlím, aby se to nějak nerozjelo a já nakonec neonemocněl. To by mě pořádně naštvalo. To zítřejší plavání budu muset hodně zvážit. Aktuálně to spíš vidím tak, že budu odpočívat…

No ale za ten vitamín C jsem fakt moc rád. Myslím, že na ten svůj současný stav je to jedna z nejlepších věcí. Navíc je veganský. Takže když už nic, očekávám minimálně nějakou placebo vzpruhu :))

0,9l cocacoly + Viridian C = I feel good

Dal jsem si druhou část oběda (brambory s vegetariánským masem) a k tomu už 3. sklenici coca coly.

Už se cítím o něco lépe. Pro jistotu zapíjím další tabletu vitaminu C od Viridianu. Psychika se pomalu, ale jistě, zlepšuje 🙂 A jestli je to skutečným účinkem vitaminu C, colou nebo placebo efektem – je to fuk. Hlavně, že je dobře 🙂

Mimochodem to “céčko” příjemně voní. Zajímavě. Přírodně a nechemicky. Nevím, k čemu to přirovnat…

Večer jsem unaven trochu víc než obvykle touto dobou, ale žádný extrém.

Určitě půjdu dřív spát. A jestli půjdu plavat nebo ne – to se rozhodnu ráno.

Endomondo – záznam běhu

powered by EndomondoWPlogo